Köy Okulları'nın Genç Kahramanı..

Sosyal Girişimcilik

Köy Okulları'nın Genç Kahramanı..

 Sizi Mustafa Mertyürek ve Memsidea ile tanıştırmak istiyoruz. Mustafa, genç yaşına rağmen güzel projeleri ile adından söz ettiren bir yazılımcı. ''Kendimi bildim bileli bilgisayar elimdedir'' diyen Mustafa Mertyürek'i bu kadar farklı kılan nedir ? Gelin sizlere anlatalım.

Mustafa henüz 18 yaşında, eğitimine ve arta kalan zamanını yazılım geliştirmeye adamış bir arkadaşımız. Yazılım ile henüz çok küçük yaşlarda tanışmış, daha o zamanlarda büyük şirketlerin hatta devlet sitelerinin yazılım ve sistemlerinde bulunan açıkları bularak bu açıkları kapatacak önlemleri karşı tarafa gönderiyordu.

Mertyürek zamanla, web tasarım, grafik tasarım, web otomasyonları geliştirmeye başladı. Sektörde genç yaşına rağmen hızla gelişti ve sektörü bünyesinde hızlı bir şekilde tanındı. Ekip arkadaşları ile birlikte kurmuş olduğu : MEMSIDEA Mertyürek ve Ekibi için bir dönüm noktası oldu.


Birçok başarılı projeye imza atan MEMS Ekibi, aynı zamanda çok güzel sosyal sorumluluk projelerine de imza atıyor. Köy Okulları Projesine karşılıksız yaptıkları, yazılım, grafik ve sosyal medya tanıtımları sayesinde proje için Türkiye çapında farkındalık yaratmayı başardılar. Kurdukları sistem ve yaptıkları reklamlar sayesinde köy okullarına yüzlerce kütüphane, köy okullarında okuyan çocuklarına ise giyim ve temel eğitim materjalleri ulaştırıldı.

Volion's olarak, bu duyarlı ve güzel hareketlerinden ötürü Sayın Mertyürek ve MEMSIDEA ekibine yürekten teşekkürlerimizi iletiyoruz. Böyle genç, dinamik, sağduyulu ve gelecek vadeden arkadaşlarımızın yanındayız.

Dünya sizinle daha güzel bir yer.

Yazılım ile insan değişir, yazılım ile dünya değişir..

Volion's / Barış Vehbiİletişim

7/24 VOLION'S DESTEK

Lokasyon

Osmangazi / Bursa

Saha Çalışmaları

P.tesi - Cumartesi

Sabit Hatımız

0850 444 0 111

E-Mail Adresi

info@volions.com

Bize Yazın

Bizimle İletişime Geçin..