Projelerimiz
E-Ticaret Site Tasarımı
Aşağı Kaydırın..
Projelerimize Dön..

E-TİCARET SİTE TASARIMI

Supplement ve Sporcu Ürünleri Satışı Yapan Türkiye'nin En Kaliteli Supplement Satış Sitesi

e-supplement-web-tasarim
e-supplement-web-tasarim-fiyatlari

E-TİCARET SİTE TASARIMI

E-Supplement Store için hazırlamış olduğumuz E-Ticaret Site tasarımı ve website içeriklerini bulabilirsiniz.

e-supplement.com.tr n11, trendyol, gittigidiyor gibi tüm b2b entegrasyonları siteleriyle eş zamanlı çalışmaktadır. Otomatik fatura kesim ve gönderimi, stok takibi, ürün son kullanma takibi, sms bilgilendirme uygulamaları, kargo takip sistemleri ve santral ip telefon entegrasyonu dahil olmak üzere tam entegreli e-ticaret websitesidir.

Sizde e-supplementler gibi bir e-ticaret websitesi yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. En uygun e-ticaret website fiyatlarına ulaşabilmek için bizden teklif alabilirsiniz.

Her projeye uygun e-ticaret website fiyat paketleri sunuyoruz.

Proje Hakkında Detaylar

E-Ticaret Web Tasarım Süresi Ne Kadardır?
E-Ticaret Websiteleri ile online satış yapmak isteyen müşterilerimizin, ürün ve çeşit yoğunluğuna göre değişiklik göstermekle beraber 2-5 hafta arasında sürmektedir.
E-Ticaret Website Fiyatları Ne Kadardır?
E-Ticaret Websitesi Fiyatları, sektörden sektöre değişiklik göstermekte ve değişen kurlar ile birlikte farklılık arz etmektedir. Güncel online satış fikrinizi bizimle paylaşarak optimal fiyat bilgisi alabilirsiniz.
İnternet Üzerinden Satış Yapmanın Avantajları Nelerdir?
İnternet üzerinden bir e-ticaret websitesi aracılığı ile satış yapmak, bu satışları b2b platformları ile entegrasyonlu ve tam otomasyonlu şekilde gerçekleştirebilmek sizleri mağaza kirasından, fazladan çalışan ve sarf giderlerden kurtararak sadece yerelde değil ulusal ve uluslararası alanda da pazarlara ulaşmanıza yardımcı olmaktadır.
  • Tarih : 26.05.2019
  • Müşteri : Volion's Kendi Markası
  • Kategori : E-Ticaret Web Tasarım
Projeyi Görüntüle
01.
© Volion's 2013 / All rights reserved. TR - EN
Yukarı Çık