Projelerimiz

Pucka Kids E-Ticaret

İngiltere’de bebek ve çocuk giyim, aksesuar ve el yapımı amigurumi ürünlerinin satışı için tasarladığımız e-ticaret sistemi.Puckakids.co.uk, İngiltere’deki tüketicilerle Türkiye’de üretilen bebek ve çocuk ürünlerini buluşturma hedefiyle kurulmuş bir firmadır. Ajansımız puckakids için tam fonksiyonlu bir e-ticaret sistemi geliştirmiştir. puckakids.co.uk sitesi fatura kesim ve gönderimi, kargo etiketi oluşturma, sms bilgilendirme, email bilgilendirme, kargo entegrasyonu, santral ip telefon entegrasyonu dahil olmak üzere tam entegreli bir e-ticaret sitesidir.

Sizde Pucka Kids gibi bir e-ticaret websitesi yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. En uygun e-ticaret website fiyatlarına ulaşabilmek için bizden teklif alabilirsiniz.

Detaylar

E-TİCARET WEB TASARIM SÜRESİ NE KADARDIR?
E-Ticaret Websiteleri ile online satış yapmak isteyen müşterilerimizin, ürün ve çeşit yoğunluğuna göre değişiklik göstermekle beraber 2-5 hafta arasında sürmektedir.
E-TİCARET WEB SİTE FİYATLARI NE KADARDIR?
E-Ticaret Websitesi Fiyatları, sektörden sektöre değişiklik göstermekte ve değişen kurlar ile birlikte farklılık arz etmektedir. Güncel online satış fikrinizi bizimle paylaşarak optimal fiyat bilgisi alabilirsiniz.
İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞ YAPMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?
İnternet üzerinden bir e-ticaret websitesi aracılığı ile satış yapmak, bu satışları b2b platformları ile entegrasyonlu ve tam otomasyonlu şekilde gerçekleştirebilmek sizleri mağaza kirasından, fazladan çalışan ve sarf giderlerden kurtararak sadece yerelde değil ulusal ve uluslararası alanda da pazarlara ulaşmanıza yardımcı olmaktadır.
  • Tarih : 01.08.2021
  • Müşteri : Pucka Kids
  • Kategori : E-Ticaret Geliştirme
Projeyi Görüntüle
© Volion's 2013 / All rights reserved. TR - EN
Yukarı Çık